Alla Yurchenko: "Зі святом, нехай цей день буде не просто черговим вихідним..."

Alla Yurchenko в facebook:

Зі святом, нехай цей день буде не просто черговим вихідним у Вашому житті, а можливістю подумати і справді усвідомити, що саме український народ є дійсним носієм суверенітету й законодавцем у конституційному процесі Об этом сообщает binding.in.ua со ссылкой на СМИ.

Друзі, від імені команди Офіс Регіонального Розвитку щиро вітаємо з Днем Конституції України!

Цей світлий день української історії, як і роль Конституції, у св ... ідомості народу, безперечно має бути ще осмислений, й принагідно, ставлення кожного з нас до Основного суспільного договору і Вищого Закону України. Конституція й закони України є такими, якими ми їх сприймаємо, виконуючи. Саме український народ є дійсним носієм суверенітету й законодавцем у конституційному процесі. Лише нігілізм, незнання та нехтуваннями засадами правової держави призводять до унеможливлення побудови демократичного суспільства, й роблять Основний Закон порожнім текстом без змістовного навантаження. Натомість, розуміння й використання конституційних норм прямої дії, роблять наше життя справжнім, відповідальним та сповненим сенсів й можливостей. Беззаперечний шлях верховенства права ґрунтується на повазі й дотриманні закону кожним субєктом відносин, що виникають у суспільстві.

Отож, дотримуймося норм Конституції України й будьмо відповідальними, як перед сучасним суспільством, так і перед прийдешніми поколіннями!

# ДеньКонституціїУкраїни # ДеньОсновногоЗакону # ДержавнеСвято # ОфісРегіональногоРозвиткуAlla Yurchenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя