Україна не планує фінансувати поїздки спортсменів на змагання в Росію – Бородянський


Глава Міністерства культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський заявив про те, що держава не фінансує поїздки спортсменів на змагання до Росії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Держава сьогодні не фінансує й не планує фінансувати змагання в Росії, але наші спортсмени змушені їздити на рейтингові турніри для того, щоб не програвати на старті. Якщо наші спортсмени туди не їздять, то вони втрачають очки.

Це дуже складне питання. Є країна-агресор, що напала на Україну, в цій країні-агресоры проводяться міжнародні змагання. Ми почнемо консультації з міжнародними організаціями, як це питання має бути врегульовано", — наводить слова Бородянського "Укрінформ".

Нагадаємо, в березні 2018 року екс-міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону виступів українських спортсменів в будь-яких змаганнях, які проводяться на території Росії.

Пізніше стало відомо про те, що українські спортсмени можуть брати участь у російських турнірах, однак без фінансування держави.

Раніше повідомлялося про те, що українські саночники відмовилася від поїздки на чемпіонат світу в Росії.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/ukrayina-ne-planuye-finansuvati-poyizdki-sportsmeniv-na-zmagannya-v-rosiyu-borodyanskiy-338221_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя